Ruukki Construction jest dostawcą bazujących na stali produktów i usług budowlanych przeznaczonych do ścian i dachów zrównoważonych budynków. Zatrudniamy około 1500 osób i posiadamy 10 specjalistycznych fabryk w Europie. Dzięki silnej obecności w 10 krajach europejskich obsługujemy lokalnie klientów, oferując im nasze dwie główne marki - Ruukki i Plannja. Nasze porównywalne obroty netto w 2019 roku wyniosły około 470 mln EUR. Jesteśmy firmą z rodowodem skandynawskim, należącą do SSAB i posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku stalowym i budowlanym.SSAB to koncern stalowy z siedzibami w Skandynawii i USA, działający w ponad 50 krajach. Spółka SSAB jest notowana na giełdzie Nasdaq Nordic w Sztokholmie oraz na giełdzie Nasdaq w Helsinkach. www.ssab.com. 

Blachodachówki

Blachodachówka modułowa Ruukki Frigge. Serce Twojego domu. Ruukki® Frigge to nowoczesny i estetyczny dach na każdą kieszeń. Prosta, ciekawa forma oraz szeroki wybór powłok i kolorów blachodachówki modułowej Ruukki Frigge – to cechy, które pozwolą spełnić oczekiwania każdego Klienta.
Blachodachówka Ruukki Frigge posiada szereg unikalnych cech wpływających pozytywnie na proces montażu, użytkowania oraz wygląd całego dachu 

Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera® sprawia, że Twój dach jest nie tylko piękny, ale także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń. Modułowy, wysokiej jakości dach, możesz otrzymać prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy, sprawny i błyskawiczny montaż. Dzięki temu masz więcej czasu dla swoich bliskich.
Blachodachówka Finnera jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji.   

To pomost technologiczny pomiędzy blachodachówkami konwencjonalnymi docinanymi na żądany wymiar, a modułowymi o stałej długości. Centro transferuje sprawdzone cechy blachodachówek modułowych integrując nowe rozwiązania dedykowane dla technologii hybrydowej. Centro jest najbardziej zaawansowaną formą blachodachówki. Produkt pozbawiony wszelkich niedogodności, który jest wygodny w transporcie, szybki w instalacji i trwały w eksploatacji. Blachodachówka hybrydowa dostępna jest w dwóch modelach sprzedaży – na wymiar o dowolnej długości oraz na arkusze o stałej długości.

Zatrzaskowy panel dachowy Bratex Snap Lock®, to przełomowy produkt wysokiej klasy w dziedzinie pokryć płaskich. To prawdziwie niefalujący rąbek z unikalnymi rozwiązaniami. Najbardziej zaawansowany technicznie i estetycznie panel zatrzaskowy. Arkusze posiadają szereg zalet ustalając jednocześnie nowy standard jakości dla niedoścignionych parametrów technicznych, użytkowych, funkcjonalnych i estetycznych.

Szybka Dostawa

Szeroka Oferta

Wysoka Jakość

MD CENTRUM Mariusz Biernacki
Jaciska 34 42- 140 Panki, Poland

Mariusz: +48 507 158 975
Daria: +48 786 865 906
E-Mail: info@mdcentrum.com.plKontakt 

© Copyright 2020 MD CENTRUM